امروز : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت : ۰۲:۱۶:۵۵

ایمپلنت دندان جلو در کرج

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو علاوه بر جایگزین شدن دندان های از دست رفته ، نقش مهمی را در زیبایی دندان و اصلاح طرح لبخند افراد، ایفا می کند.

هیچ جایگزینی بهتر و مناسب تر از دندان های طبیعی خودمان نیست. با این حال فردی ممکن است تحت شرایط مختلفی دندان های خود را از دست بدهد و نیاز به جایگزین کردن دندان های خود داشته باشد.

با ما همراه باشید تا با فواید ایمپلنت دندان جلو و نقش مهم آن در زیباتر ساختن لبخند ، آشنا گردید.

تلاش تمامی دندانپزشک های مجرب این است که سلامت دندان های طبیعی را نگه دارند و مانع از خرابی و فرسودگی آن ها شوند. بنابراین نگهداری درست و مناسب از دندان ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

در اصطلاح به هرگونه پروتزی که به منظور درمان یا زیبایی در بدن جایگذاری می شود ، ایمپلنت نام دارد. ایمپلنت ها جنس های مختلفی را شامل می شوند.

دکتر شهریار جنانی دندانپزشک و جراح لثه و دهان  ، با دانش و مهارت بالا می باشند. شما عزیزان  می توانید جهت انجام ایمپلنت دندان جلو ،  با شماره های ۳۲۲۴۲۱۵۱-۳۲۲۵۴۲۲۷-۰۲۶ تماس  حاصل فرمائید و یا به کانال اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

نکات مهم در ایمپلنت دندان

در قدیم افرادی که دندان های خود را از دست می دادند با استفاده از پایه قرار دادن دندان های سالم دیگر ، از بریج های دندانی برای پوشش دهی دندان های از دست رفته استفاده می شد. اما در سی سال اخیر با ابداع روش نوین ایمپلنت دندان می توان دندان های تحلیل رفته را براحتی جبران و جایگزین کرد.

نکته ی مهم در استفاده از ایمپلنت دندان این است که ، بدن سازگاری کامل با ایمپلنت پیدا می کند و آن را پس نمی زند و ظاهری همانند دندان های طبیعی دارد.

بنابراین ایمپلنت هیچ عارضه ای برای فرد ایجاد نمی کند. جنس پیچ ایمپلنت به نحوی می باشد که بعد از کاشته شدن در فک ، استخوان فک در اطراف این پیچ جوش می خورد و باعث فیکس شدن ایمپلنت در فک می شود.

اصلاح طرح لبخند با ایمپلنت دندان جلو

معمولا هنگام خندیدن دندان های جلو و بالا بیشتر از سایر دندان ها دیده می شوند. به همین منظور سالم بودن و خوشرنگ بودن دندان های قدامی و جلویی سبب می شود تا لبخندی جذاب و خیره کننده داشته باشیم.

ایمپلنت دندان جلو توسط دکتر شهریار جنانی

ایمپلنت دندان جلو توسط دکتر شهریار جنانی

اگر شخصی بنا به دلایل متعددی دندان های جلوی خود را از دست داده باشد می تواند از کاشت دندان طبیعی یا همان ایمپلنت دندان جلو ، برای جبران دندان های تحلیل رفته ی خود استفاده کند. با ایمپلنت دندان جلو زیبایی به دندان ها و لبخند فرد باز می گردد.

ماندگاری ایمپلنت دندان جلو

از دغدغه ی افراد متقاضی ایمپلنت دندان می توان به ماندگاری و کیفیت آن اشاره کرد. لازم به ذکر است ایمپلنت دندان جلو به دلیل جوش خوردن استخوان فک در اطراف پایه ی ایمپلنت و سازگار شدن با آن ، به مدت طولانی عمر می کند و این ماندگاری به نحوه ی نگهداری و مراقبت بعد از ایمپلنت دندان  توسط فرد نیز وابسته می باشد.

ایمپلنت دندان از استحکام بالایی برخوردار می باشد که این امر از شکستن و یا لب پر شدن دندان جلوگیری بعمل می آورد. با این حال زمانی که ایمپلنت دندان دچار شکستگی یا لب پر شدن شود  ، دندانپزشک زیبایی می تواند آن را ترمیم کند و تاج جدیدی را جایگزین تاج شکسته شده کند.

.

پاسخ

4 × 3 =

Call Now Button