امروز : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت : ۰۱:۲۶:۱۰

بلیچینگ دندان با لیزر در کرج

بلیچینگ دندان با لیزر

مزایای بلیچینگ دندان با لیزر نسبت به سایر روش های زیبایی چیست؟

هزینه ی بلیچینگ دندان با لیزر چقدر است؟

با ما همراه باشید تا با خواندن این مقاله به جواب سوالات بالا دست یابید.

بلیچینگ دندان با لیزر تکنیکی نوین در عرصه ی سفید کردن دندان می باشد. امروزه زیبایی و جلوه ی مناسب دندان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا طرح لبخند زیبا زمانی حاصل می شود که دندان ها مرتب و سفید باشند.

دکتر شهریار جنانی دندانپزشک و جراح لثه و دهان  ، با دانش و مهارت بالا می باشند. شما عزیزان  می توانید جهت انجام بلیچینگ دندان با لیزر ،  با شماره های ۳۲۲۴۲۱۵۱-۳۲۲۵۴۲۲۷-۰۲۶ تماس  حاصل فرمائید و یا به کانال اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

لیزر در دندانپزشکی

لیزر در دندانپزشکی جایگاه ویژه ای در روش های درمانی و زیبایی زیادی مانند: ترمیم دندان ، عصب کشی دندان ، ارتودنسی دندان ، جراحی لثه بدون درد ، پروتز دندان ، اصلاح فرم لثه و … دارد.

بلیچینگ دندان بواسطه ی لیزر ، در زمره ی روش های کاربردی و پرتقاضا در امور زیبایی دندان و اصلاح طرح لبخند می باشد. هرچه زیبایی دندان ها بیشتر باشد فرد متقابلا آرامش خاطر و اعتماد به نفس مطلوبی پیدا می کند که این امر در تقویت ارتباطات اجتماعی او مستقیما اثر می گذارد.

انواع روش های سفید کردن دندان

سفید کردن دندان ها از روش های متنوعی صورت می گیرد که در زیر به پاره ای از موارد مهم در سفید سازی دندان ها اشاره می کنیم:

 • بلیچینگ دندان
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • و سایر روکش های زیبایی

از میان موارد بالا تکنیک بلیچینگ دندان با لیزر روشی نوین و شگرفت در عرصه ی دندانپزشکی می باشد. استفاده از لیزر در امور زیبایی دندان ، تکنیکی بدون درد و بدون عارضه می باشد که امروزه علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است.

مزایای بلیچینگ دندان با لیزر

مزایا و فواید استفاده از لیزر در بلیچینگ دندان به شرح زیر می باشد:

 • سفید شدن دندان با لیزر نسبت به سایر دستگاه های کاربردی در بلیچینگ ، چند برابر بیشتر می باشد.
 • لیزر نفوذ بیشتری در دندان دارد و سبب می شود عمق بیشتری از دندان سفید شود که این امر سفیدی بیشتر و درخشندگی چشمگیر دندان ها را به دنبال دارد.
 • مدت زمان انجام این تکنیک زیبایی کوتاه می باشد.
 • نتایج حاصل از بلیچینگ دندان با لیزر ماندگار و طولانی مدت می باشد.
 • بدون ایجاد حساسیت و عارضه است.
 • فرد متحمل درد یا ناراحتی در حین لیزر نمی شود.
 • تابش لیزر به صورت یکنواخت می باشد بنابراین سفیدی در تمامی سطوح مختلف دندان ها اتفاق می افتد و عدم یکنواختی رنگی در دندان ها دیده نمی شود.
بلیچینگ دندان با لیزر

بلیچینگ دندان با لیزر

نحوه ی انجام بلیچینگ دندان با لیزر

لازم به ذکر است این تکنیک زیبایی علاوه بر مزیت های بسیاری که دارد، اگر بصورت نادرست و توسط دندانپزشک ناشی صورت گیرد می تواند عوارض نامطلوبی را به فرد تحمیل کند. بنابراین توصیه می شود در انتخاب دندانپزشک زیبایی خوب دقت کنید تا دچار مشکل نشوید.

به منظور بلیچینگ دندان با لیزر ابتدا لازم است سطح دندان ها با ژل سفید کننده ، توسط دندانپزشک پوشانده شود. در مرحله ی بعدی به جهت فعال سازی ژل سفید کننده از لیزر استفاده می شود.

لیزر باعث می شود که مولکول های پراکسید ژل تحریک شوند و عمق نفوذشان بیشتر شود. این امر باعث از بین رفتن لکه های رنگی روی دندان ها و رنگ نامطلوب آن ها می شود و سفیدی یک دستی را در دندان ها ظاهر می سازد.

مراقبت بعد از بلیچینگ دندان با لیزر

نتیجه دهی مثبت و رضایت بخش هر روش زیبایی در دندانپزشکی نیازمند دو پارامتر مهم می باشد. اولین نکته ی مهم در این مبحث تبحر و تکنیک کاربردی دندانپزشک می باشد. مورد دوم تاثیرگذار در نتایج موفق حاصل از بلیچینگ دندان با لیزر ، نحوه ی مراقبت و رعایت نکات بهداشتی توسط خود فرد می باشد. پس هرچقدر نگهداری و مراقبت از سوی فرد بیشتر باشد ، ماندگاری این تکنیک طولانی تر می گردد.

هزینه ی بلیچینگ دندان با لیزر

برآورد هزینه ی این روش زیبایی بسته به عواملی نظیر : تکنیک دندانپزشک ، جنس و نوع مواد بکار رفته ، نوع لیزر کار بردی در بلیچینگ و… متغیر می باشد و در جلسات معاینه تعیین می شود.

 

 

 

 

پاسخ

چهار − یک =

Call Now Button