امروز : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت : ۰۱:۲۵:۰۶

ماندگاری ایمپلنت دندان

ماندگاری ایمپلنت دندان

آیا ماندگاری ایمپلنت دندان بیشتر از کاشت دندان های مصنوعی است؟

ماندگاری ایمپلنت دندان به چه عواملی بستگی دارد؟

در این مقاله به عوامل تاثیرگذار بر ماندگاری ایمپلنت دندان می پردازیم.

متقاضیان ایمپلنت دندان چه کسانی هستند؟

برخی از افراد به دلایل متنوعی دندان های خود را از دست می دهند. به منظور اصلاح این وضعیت ، معمولا ایمپلنت ، جایگزین دندان های از دست رفته می شود. ایمپلنت دندان دارای مزایای بسیاری از جمله ایجاد زیبایی در رنگ و ترتیب دندان ها ، می باشد.

دکتر شهریار جنانی دندانپزشک و جراح لثه و دهان   ، با دانش و مهارت بالای خود می تواند، ایمپلنت دندان ، را به بهترین شکل و ماندگاری بالا و باکیفیت ، برای بیماران خود انجام دهد و رضایت قابل قبولی را از آن ها کند . شما عزیزان  می توانید جهت  مشاوره ، و وقت دهی با شماره های ۳۲۲۴۲۱۵۱-۳۲۲۵۴۲۲۷-۰۲۶ تماس  حاصل فرمائید و یا به کانال اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

نکات مهم در ماندگاری ایمپلنت دندان 

با مراجعه به دندانپزشک ، می توانید شرایط دندان ها و لثه های خود را مورد بررسی قرار دهید و عیوب موجود آن را برطرف سازید و برای جایگذاری ایمپلنت اقدامات لازم را انجام دهید.

امروزه با گسترش و پیشرفت فناوری و دانش پزشکی ، روش ها و تکنیک های درمانی و زیبایی زیادی ایجاد شده اند. ایمپلنت دندان امروزه محبوب بسیاری از افراد که خواستار زیبایی بیشتر در دندان های خود هستند، می باشد.

همان طور که در مقاله ی ایمپلنت دندان بیان شده است، جایگذاری ایمپلنت دارای مراحل پیچیده می باشد که نیازمند معاینات و بررسی های دقیق می باشد و باید با مهارت و دانش بالای دندانپزشک جایگذاری شود تا فرد متحمل عوارض نامطلوبی نشود.

ماندگاری ایمپلنت دندان

ماندگاری ایمپلنت دندان

ایمپلنت دارای خواص ویژه ای است، که سبب شده است؛ جزء بهترین و مناسب ترین راه کاشت دندان باشد. ماندگاری ایمپلنت دندان معمولا زیاد است و بسته به نگهداری و رعایت بهداشت توسط بیمار ، می باشد.

از عوامل مهم و موثر در ماندگاری ایمپلنت دندان می توان به مواردی نظیر: تکنیک  دندانپزشک ، نوع و جنس مواد بکار برده شده و نگهداری بعد از ایمپلنت دندان توسط فرد اشاره کرد.

 شرایط مورد نیاز برای ایمپلنت

قبل از انجام ایمپلنت دندانپزشک شرایط دندانی و لثه ی فرد را مورد بررسی دقیق قرار می دهد. لثه های سالم و فاقد بیماری توانایی بیشتری در سازگار شدن با ایمپلنت دارند و ماندگاری ایمپلنت دندان در فردی که شرایط لثه ای مساعد و مناسب دارد ، بیشتر است.

اگر فردی دارای لثه های بیمار باشد ، دندانپزشک سعی می کند عیوب و عوارض لثه های فرد را رفع کند و سپس اقدام به جایگذاری ایمپلنت کند زیرا با درمان لثه ، می توان مدت ماندگاری ایمپلنت دندان را افزایش داد.

بنابر نکات بیان شده در این مقاله توصیه می شود تا در انتخاب دندانپزشک خود نهایت دقت را مد نظر قرار دهید تا با انتخاب دندانپزشک مجرب و ماهر ،  بتوانید قدم بزرگ و مثبتی در جهت درمان و رفع عوارض دندانی خود ، بردارید.

پاسخ

سه × 5 =

Call Now Button