امروز : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت : ۰۲:۰۸:۲۹

ماندگاری بلیچینگ دندان

ماندگاری بلیچینگ دندان

چه عواملی در ماندگاری بلیچینگ دندان تاثیر دارند؟

چگونه می توان ماندگاری بلیچینگ دندان را افزایش داد؟

با ما همراه باشید تا پارامترهای موثر در ماندگاری بلیچینگ دندان را بشناسید.

بلیچینگ دندان

همانطور که در مقاله ی بلیچینگ دندان درکرج  ذکر شده است ، بلیچینگ راهکاری موثر و نوین در سفید کردن دندان ها ، زیبایی و اصلاح طرح لبخند می باشد.

فرض کنید دندان هایی با رنگ نامطلوب دارید. آیا این مسئله باعث نمی شود اعتماد بنفس شما کاهش یابد؟

آیا سعی نمی کنید به هنگام صحبت کردن و خندیدن ، دندان هایتان را پنهان کنید؟

با فکر کردن به سوالات فوق می توانید به اهمیت فوق العاده زیاد و ویژه ی رنگ و زیبایی دندان ها در مراودات اجتماعی و افزایش اعتماد بنفس ، پی ببرید.

دکتر شهریار جنانی دندانپزشک در کرج ، با دانش و مهارت بالا می باشند.
شما عزیزان  می توانید برای انجام امور زیبایی دندان خود با بالاترین کیفیت و رضایت از طریق زیر اقدام کنید:  با شماره های تماس:  ۳۲۲۴۲۱۵۱ -۳۲۲۵۴۲۲۷ – ۰۲۶
کانال
اینستاگرام 

حال ممکن است به این فکر فرو روید که :

چه راه هایی برای سفید کردن دندان ها و زیبا سازی آن ها وجود دارد؟

بلیچینگ دندان یا بلیچینگ دندان با لیزر در کرج  تکنیک های موثر و کاربردی در راستای سفید سازی دندان ها می باشند.  با توجه به اینکه این روش ها نوین می باشند و در عرصه ی دندانپزشکی زیبایی از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردارند ، لازم است دندانپزشک زیبایی خوب و مجربی را برای انجام این امر انتخاب کنید.

زیرا همانطور که امور زیبایی می توانند دندان ها و جلوه ی آن ها را زیبا و ایده آل سازند ، اگر از طریق نادرست و توسط دندانپزشک ناشی و کم تجربه صورت گیرند ممکن است عوارض نامطلوبی را برای دندان های فرد ایجاد سازند.

نکات مهم در ماندگاری بلیچینگ دندان

در مبحث ماندگاری امور زیبایی دندان همواره دو پارامتر فوق العاده مهم دخیل می باشند. این دو پارامتر عبارتند از:

  • تکنیک اجرایی توسط دندانپزشک زیبایی

هر دندانپزشک نحوه و روش کار مخصوص به خود را دارد. مسئله ی مهم در ماندگاری بلیچینگ دندان این است که این تکنیک توسط دندانپزشک زیبایی متبحر و مجرب با مواد و تجهیزات باکیفیت ، انجام شود تا در عین زیبایی که به دندان ها می بخشد ، دارای ماندگاری طولانی مدت نیز باشد.

بلیچینگ کل دندان ها توسط دکتر شهریار جنانی

بلیچینگ کل دندان ها توسط دکتر شهریار جنانی

  • نکات بهداشتی و مراقبتی بعد از انجام امور زیبایی توسط خود فرد

انجام بلیچینگ دندان به زیبایی و سفید شدن دندان کمک بزرگی می کند. اما با کمی تامل می توان فهمید که این زیبایی و سفید شدن ، به نگهداری و مراقبت نیاز دارد تا تاثیرات حاصل از آن مدت زمان طولانی تری باقی بماند.

رعایت بهداشت دهان و دندان مقوله ی بسیار مهمی در حفظ سلامت و زیبایی دندان ها و لثه می باشد. با توجه و دقت در نکات بهداشتی می توانید از خراب شدن و بد رنگ شدن دندان های خود جلوگیری بعمل آورید.

بطور مثال : همانطور که دندان های طبیعی در اثر رسوب حاصل از مصرف مواد غذایی رنگی تحت تاثیر قرار می گیرند و درخشندگی و سفیدی خود را از دست می دهند ، دندان های بلیچینگ شده نیز نسبت به این مواد حساس هستند.  بنابراین نیاز است تا شستشوی دندان ها و تمیز کردن آن ها در زمان مناسب و از طریق صحیح ، مورد توجه زیادی قرار گیرد..

نتیجه گیری

با انجام موارد ساده ی بیان شده در این مبحث شما می توانید ماندگاری بلیچینگ دندان را افزایش دهید و از مزایای چشمگیر این تکنیک جدید زیبایی به مدت طولانی تری بهره ببرید.

پاسخ

پنج × یک =

Call Now Button