امروز : چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت : ۲۱:۰۴:۲۶

هزینه عصب کشی دندان در کرج

هزینه عصب کشی دندان در کرج

هزینه عصب کشی دندان در کرج دغدغه ی بسیاری از افراد می باشد که می خواهند درمان ریشه ی دندان انجام دهند. در دنیای پرازدحام امروز که هزینه های زندگی افزایش سرسام آوری پیدا کرده است، اکثر افراد تمایل دارند قبل از مراجعه به دندانپزشکی از قیمت ها مطلع شوند تا بتوانند برآورد مالی داشته باشند.

به نظر شما هزینه عصب کشی دندان در کرج چقدر است؟

در این مقاله به بررسی هزینه های لازم برای درمان ریشه ی دندان در کرج می پردازیم.

چه زمان به عصب کشی نیاز پیدا می کنیم؟

همانطور که در مقاله ی عصب کشی دندان در کرج بیان شده است، زمانی که عوامل پوسیدگی زا از سد محافظتی دندان (عاج دندان) عبور کنند می توانند تمام بافت دندان و حتی ریشه و اعصاب آن را نیز تحت تاثیر قرار دهند.

به گونه ای که فرد هنگام مصرف نوشیدنی های سرد و گرم و جویدن مواد غذایی دچار دندان درد می شود. به خاطر داشته باشید که تشخیص آسیب های دهانی – دندانی به عهده ی دندانپزشک می باشد و هیچ درمان خودسرانه ای نه تنها نمی تواند عوارض موجود را درمان کند بلکه باعث شدت یافتن آن ها نیز می شود.

عصب کشی مجدد دندان توسط دکتر سروش برهانی

عصب کشی مجدد دندان توسط دکتر سروش برهانی

عوارض عصب کشی دندان

عصب کشی دندان امری پیچیده و نیازمند تجربه و مهارت بالای دندانپزشک می باشد. زیرا اگر درمان ریشه ی دندان از طریق اصولی و صحیح انجام نشود ممکن است عوارضی مانند: عفونت دندان و…، برای فرد ایجاد شود.

  • در مواقعی شدت این عوارض به گونه ای می باشد که فرد دندان خود را از دست می دهد و نیاز به پروتز دندان پیدا می کند.

هزینه عصب کشی دندان

ساختار ظاهری و درونی، جنس و… دندان ها در هر فرد متفاوت می باشد. همچنین دندان های قدامی و خلفی انسان از نظر شکل ظاهری متفاوت می باشند و هرکدام نقش مخصوصی را به عهده دارند.

دندان ها علاوه بر نقش زیبایی، وظیفه ی بسیار مهمی در هنگام جویدن و مصرف مواد غذایی دارند و از این طریق می توانند به بلع و هضم مواد غذایی کمک کنند.

به طور معمول هزینه ی عصب کشی دندان به عوامل زیر بستگی دارد:

  • تعداد کانال های دندان مربوطه
  • شدت آسیب دیدگی دندان
  • دستمزد دندانپزشک
  • جنس و کیفیت مواد مصرفی هنگام عصب کشی دندان
  • هزینه ی اقدامات مورد نیاز بعد از درمان ریشه ی دندان ( به طور مثال: روکش دندان)

بنابراین با مراجعه به دندانپزشکی در کرج، شرایط دهانی – دندانی شما مورد بررسی قرار می گیرد و دندانپزشک بهترین راهکار درمانی را برای رفع عوارض موجود تجویز می نماید.

به خاطر داشته باشید هزینه ی قطعی عصب کشی دندان، در طی جلسات معاینه برآورد و به اطلاع شما عزیزان رسانده می شود.

هزینه عصب کشی دندان در کرج

هزینه عصب کشی دندان در کرج

چکیده مطلب

عصب کشی دندان در کرج به عوامل متعددی از جمله؛ شدت آسیب دیدگی دندان، تعداد کانال های دندان و … بستگی دارد. لازم به ذکر است؛ دندانی که تحت درمان ریشه قرار گرفته است، آسیب پذیری بالایی پیدا می کند و در اکثر موارد دندانپزشک انجام روکش دندان را برای تقویت بافت دندان و همچنین حفظ زیبایی آن توصیه می کند.

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به مقاله ی روکش دندان در کرج مراجعه نمایید و نمونه کارهای مربوطه را در گالری نمونه کارهای زیبایی مشاهده نمایید.

پاسخ

یک × 2 =

Call Now Button