هزینه لمینت دندان

فهرست محتوا

هزینه لمینت دندان چقدر است؟

چه عواملی در تعیین قیمت لمینت دندان موثرند؟

امروزه با گسترش ارتباطات اجتماعی، افراد اهمیت ویژه ای به زیبایی خود می دهند. به طور مثال داشتن دندان های سفید هنگام صحبت کردن یا خندیدن، تاثیر زیادی در ایجاد نمای مطلوب و ایده آل از چهره ی شما در ذهن اطرافیانتان دارد.

مطمئنا خود شما هم، احساس مطلوبی در هم صحبت شدن با فردی که دندان های زرد رنگ و نامنظم دارد، ندارید. به خاطر داشته باشید داشتن اعتماد به نفس نقش بسیار مهمی در ارتباطات شما با اطرافیانتان دارد. داشتن دندان های زرد رنگ و نا مرتب شما را از حضور در جمع دور می کند و باعث می شود تا منزوی تر شوید.

روکش زیبایی دندان های جلو
نمونه روکش دندان های جلو توسط دکتر شهریار جنانی

زندگی در جوامع امروزی دغدغه های مخصوص به خود را دارد. ارتباطات اجتماعی ما در حوزه های مختلفی مانند: کاری، دوستانه و… زندگی شخصی ما را نیز تحت تاثیر قرار می دهند.

در این مقاله به بررسی هزینه لمینت دندان که یک تکنیک کارآمد در سفید کردن و اصلاح شوی دندانی می باشد، می پردازیم.

فواید لمینت دندان

بسیاری از افرادی که دارای دندان های بد رنگ و نامرتب می باشند، به دنبال راه حلی برای سفید تر شدن و منظم شدن دندان هایشان می باشند. با گسترش علم پزشکی راهکارهای درمانی بسیار متنوعی که تاثیرات زیبایی نیز به همراه دارند، ابداع شده اند.

از این تکنیک های درمانی مفید که می توانند باعث رفع رنگ نامطلوب دندان ها و ایجاد شوی دندانی زیبا شوند می توان به مواردی همچون: انواع روکش دندان (از قبیل: کامپوزیت دندان، لمینت دندان و…) و روش هایی مانند بلیچینگ دندان اشاره کرد.

مزایای لمینت دندان
مزایای لمینت دندان

در تصمیم خود دقت کنید!!! طبق مطالب بیان شده در مقاله لمینت دندان در کرج، این تکنیک همانطور که می تواند خنده ای زیبا و ایده آل را به شما هدیه دهد اگر از راه نادرست و توسط مواد بی کیفیت انجام شود می تواند عوارض دندانی نامطلوبی را برای شما فراهم آورد. بنابراین توصیه می شود بهترین دندانپزشک زیبایی را برای انجام این روش نوین درمانی انتخاب کنید.

قیمت لمینت کل دندان ها

برخی افراد هستند که تمایل دارند تعداد زیادی از دندان های خود را لمینت کنند تا دندان های زیباتر و سفیدتری هنگام صحبت کردن و خندیدن داشته باشند.

همانطور که در مقاله ی اصلاح طرح لبخند در کرج ذکر شده است، داشتن دندان های مرتب و سفید اعتماد به نفس فرد را تقویت می کند و این امر باعث می شود تا فرد در ارتباط خود با اطرافیانش موفق تر و پویا تر باشد.

شما عزیزان برای دیدن نمونه کارهای لمینت و سایر روکش های زیبایی دندان می توانید اینجا را کلیک کنید.

در تعیین نهایی هزینه ی لمینت دندان پارامترهایی از جمله:

  • نوع لمینت کاربردی
  • میزان و شدت آسیب های دندانی فرد
  • تعداد دندان هایی که قرار است لمینت شوند
  • جنس و کیفیت مواد مورد استفاده در طی لمینت
  • تکنیک اجرایی توسط دندانپزشک مربوطه
  • درجه سفیدی لمینت دندان و… تاثیرگذارند.

نتیجه گیری

با مراجعه به مرکز دندانپزشکی، شرایط دهانی-دندانی شما مورد بررسی قرار می گیرد و بهترین تکنیک درمانی برای شما از سوی دندانپزشک تعیین می شود. هزینه ی لمینت دندان در طی جلسات معاینه و مشاوره به صورت قطعی تعیین می گردد.

با تشکر از حسن توجه شما مدیریت سایت: دکتر شهریار جنانی

راه های برقراری ارتباط با ما:

شماره های تماس: 32242151-026  و  32254227-026

صفحه اینستاگرام

پاسخ

بیست + شش =

Call Now Button